Česká asociace sport pro všechny 

Česká asociace Sport pro všechny nabízí všem zájemcům pestrý výběr účinných pohybových aktivit: všeobecnou gymnastiku, rekreační sporty, aerobik, rytmickou gymnastiku, jógu, zdravotní tělesnou výchovu, psychomotoriku, cvičení a pobyt v přírodě, taneční sport, step, cvičení předškolních dětí, cvičení rodičů s dětmi, tradiční čínská cvičení, přetláčení rukou a další experimentální aktivity. 

ČASPV má v současné době šedesát tisíc registrovaných členů a přes 40 tisíc členů ve sdružených právních subjektech. Kromě svých členů oslovuje ČASPV širokou veřejnost prostřednictvím hnutí „Pohyb je život“, zaměřeného na propagaci významu pohybové aktivity, zdravé výživy a duševní pohody v životě moderního člověka. 

ČASPV je strukturálně členěna na jednotlivé Krajské asociace sportu pro všechny, přičemž  TJ Rochlice z. s. je nedílnou součástí Liberecké asociace sportu pro všechny. 

Bližší informace naleznete na: www.caspv.cz/