Desetiboj dětí a mládeže – Rochlice 2019

Termín:               26. 1. 2019 

Místo konání:   TJ Rochlice z. s., Gymnastů 162/7, Liberec VI – Rochlice  

Zpráva o realizaci:  
Tělovýchovná jednota Rochlice úspěšně zorganizovala 1. ročník soutěže „Desetiboj dětí a mládeže“. Na akci byly přizvány děti a mládež sportovních organizací Regionálního centra Liberec – Asociace sportu pro všechny.

 
Akce byla podpořena Sportovním fondem Statutárního města Liberec. 


V rámci akce byla představena kampaň „Mít domov a rodinu – samozřejmost nebo vzácnost?“. Jedná se o celokrajskou kampaň, na které se podílí 8 neziskových organizací, MěÚ Železný Brod a Krajský úřad Libereckého kraje, a která se snaží zvýšit povědomí veřejnosti o pěstounské péči. 
Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na akci podíleli. 

Fotodokumentace z akce zde 

Výsledková listina 

Příspěvek byl publikován v rubrice 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.